Posiłek

MISKA – Nowatorska miska silikonowa, zaprojektowana do pierwszych posiłków, pomaga w nauce samodzielnego jedzenia. Dzięki przyssawce na spodzie mocno przywiera do każdej gładkiej, suchej i czystej powierzchni co zapobiega przesuwaniu i zrzucaniu miski przez dziecko w trakcie jedzenia. Cechuje ją również lekkość i stabilność. Miska w dwóch kształtach, standardowy i z uszkami misia.
Możesz dobrać do niej inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy:
MISKA SKOŚNA - Skośna miska silikonowa, zaprojektowana do pierwszych posiłków, pomaga w nauce samodzielnego jedzenia. Dzięki skośnemu dnie łatwiej jest zebrać jedzenie z miski. Przyssawka na spodzie mocno przywiera do każdej gładkiej, suchej i czystej powierzchni co zapobiega przesuwaniu i zrzucaniu miski przez dziecko w trakcie jedzenia. Cechuje ją również lekkość i stabilność. Możesz dobrać do niej inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy:
MISKA Z POKRYWKĄ – Silikonową miskę z pokrywką wyróżnia możliwość dłuższego przechowywania żywności i zachowania jej świeżości. Pełni funkcję pojemnika. Przyssawka na spodzie mocno przywiera do każdej gładkiej, suchej i czystej powierzchni co zapobiega przesuwaniu i zrzucaniu miski przez dziecko w trakcie jedzenia. Możesz dobrać do niej inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy:
TALERZ – Silikonowy talerzyk dla wymagającego malucha, ponieważ zdajemy sobie sprawę że wygląd idzie w parze z funkcjonalnością . Posiada podział na trzy części zapewniając dziecku rozdzielenie poszczególnych produktów podczas jednego posiłku. Wspiera rozwój samodzielności dziecka. Możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej. W naszej ofercie dostępny również talerz w kształcie kwiatu.
Cechy:
MATA – Silikonowa mata to świetna podkładka dzięki której unikniemy plam i uszkodzeń na blacie. Jest bardzo funkcjonalna i pomocna podczas karmienia, a także dziecięcych zabaw. Możesz dobrać do niej inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy:
ŚLINIAK – Śliniak silikonowy z kieszenią u dołu, nie tylko ochroni odzież, ale także zminimalizuje bałagan podczas posiłku. Śliniak jest antypoślizgowy i nieprzywierający. Kieszeń jest zaprojektowana w taki sposób by spadające resztki jedzenia wpadały do środka. Dzięki regulacji śliniak rośnie wraz z dzieckiem może być używany od 6 miesiąca do 4 roku życia. Elastyczny silikon pozwala zwinąć śliniak do najmniejszego rozmiaru. Ma estetyczny design, możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej. W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje śliniaków, widoczne na zdjęciach.
Cechy:
KUBEK I RURKA – Silikonowy kubek z rurką to świetna alternatywa dla plastikowych odpowiedników. Ponadto nie ma obawy przed rozbiciem, uszkodzeniem a nawet skaleczeniem malucha. Jest lekki i doskonale dopasowuje się do małych rączek dziecka. Nada się do zimnych i gorących napojów. Silikonowa rurka jest stworzona dla delikatnych dziąseł i pierwszych ząbków u dziecka. Możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy:
KUBEK NA PRZEKĄSKI – kubek na przekąski to doskonały towarzysz aktywnych maluchów. Dzięki miękkiemu otworowi dziecko może sięgać po smakołyki kiedy ma na nie ochotę bez ryzyka wysypania reszty. Kubek ma wysokość 14 cm, a po złożeniu 3,5 cm. Możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy:
NAKŁADKA NA KUBEK – ta nakładka to must have rodzica ! Zamienia każdą szklankę lub kubek w niekapek. Chroni przed rozlaniem. Zajmuje mało miejsca, przyda się w restauracji czy podczas podróży. Twoje dziecko będzie zadowolone pijąc wspólnie z dorosłymi. Podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu nakładka zagwarantuje, że do napojów waszych dzieci nie dostaną się żadne owady. Możesz dobrać do niego silikonowy kubek naszej firmy w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy:
SILIKONOWE FORMY LODÓW – silikonowe formy pozwolą na stworzenie domowych lodów. Aby cieszyć się zdrową przekąską do wybranej formy wystarczy wlać przygotowany płyn, zamknąć i pozostawić w zamrażarce. Wspólnie spędzony czas na przygotowaniach i degustacji, sprawi wiele radości mamie i dziecku. Możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy:
PIERWSZE SZTUĆCE – silikonowy zestaw pierwszych sztućców dla dziecka, zawiera widelec oraz łyżkę. Nauka samodzielnego jedzenia to niezwykle ekscytujący czas zarówno dla mamy i dziecka. Sztućce mają ergonomiczny kształt specjalnie zaprojektowany do anatomii dziecka. Trzon łyżki i widelca jest krótki i gruby, taki kształt ułatwia utrzymanie w małych dłoniach oraz nabieranie pokarmu. Pierścień zapobiega przesuwaniu się rąk w kierunku jedzenia. Taki rodzaj sztućców jest bardzo wytrzymały i higieniczny a także delikatny dla dziąseł i pierwszych zębów dziecka. Możesz dobrać do nich inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy:
ŁYŻECZKA I WIDELEC – silikonowy zestaw sztućców dla dziecka został zaprojektowany do nauki samodzielnego jedzenia. Miękki materiał nie podrażnia wrażliwych dziąseł ząbkującego dziecka i chroni nowo wyrosłe zęby. Dzięki konstrukcji łyżeczka i widelec doskonale leżą w ręce rodzica oraz dziecka podczas karmienia. Rączka łyżeczki i widelca to ekologiczny bambus, który jest biodegradowalny. Te sztućce są zdrową alternatywą dla plastikowych odpowiedników. Możesz dobrać do nich inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy:
ZESTAW – Silikonowy zestaw obiadowy naszej firmy, jest nie tylko uroczy ale również praktyczny. Zestaw sprawdzi się świetnie podczas rozszerzania diety Twojego dziecka. Pomoże zapanować nad chaosem w trakcie codziennego posiłku. Sprawi, że ten ekscytujący czas będzie przyjemną przygodą. Minimalizm i stonowane barwy sprawiają że zestawy są proste i eleganckie, dopasują się do każdego wnętrza kuchennego.
Cechy: