Inne

ZESTAW ETUI NA SMOCZEK + SMOCZEK / GRYZAK – Nasze etui silikonowe to doskonały gadżet dla każdej mamy. Dzięki niemu smoczek naszego dziecka pozostanie czysty i będzie zawsze pod ręką. Posiada solidny pasek, który można łatwo założyć na torbę lub wózek. Nadaje się do każdej marki smoczka. Możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej. Polecamy w zestawie ze smoczkiem naszej firmy.
Silikonowy smoczek , spełnia funkcję uspokajacza a także gryzaka. Przyniesie ulgę każdemu dziecku w trudnym czasie ząbkowania. Żadna z części smoczka nie oderwie się podczas użytkowania , ponieważ smoczek składa się z jednego elementu. Jest odpowiedni dla dziecka w każdym wieku. Dużym atutem jest nowoczesny design oraz piękne kolory. Możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej. Polecamy w zestawie z klipsami lub etui.
Cechy:
KLIPS DO SMOCZKA – nasze klipsy przypadną do gustu rodzicom oraz pociechom. Dzięki nim skończy się problem z szukaniem małego przyjaciela naszego dziecka. Będzie zawsze pod ręką. Nasze klipsy składają się z silikonowych oraz drewnianych naturalnych dla środowiska koralików. Możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej.
Cechy: